Akbank açıklamasında, Kendi banka hesabı olana 130.000 TL ödeyecek!

Akbank 130000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle ödeme vereceğini açıkladı.

Akbank açıklamasında, Kendi banka hesabı olana 130.000 TL ödeyecek!

Akbank 12 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi paketleri ile birlikte vatandaşları uygun faizlerle yüksek limitli ihtiyaç kredileri vermeye devam edecektir. Akbank üzerinden kredi kullanacak olan tüm vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda bu bankadan 130000 TL ödeme alacağını söyleyebiliriz.

Yüksek limitli kredi kampanyasına katılarak, başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara yapılan bu kampanyalar, 130000 tl kadar ödenmesi durumunda ilk taksit ödemenizde 90 gün ertelemeli de işlem yapabilirsiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Akbank üzerinden gerçekleştirilecek kredi başvurularında, banka kredi şartları uygun olması durumunda kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecektir.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank ihtiyaç kredisi başvuru yapmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek kimliğini de birlikte, işlemlerinizi yapabilirsiniz, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakikada sonuç verilir. Akbank kredi kampanyası dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyaları, sizlerde dilediğiniz zaman katılabilir ve kredi onayı alabilirsiniz.

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit, kredisi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa banka müşterisi olması durumunda, işlemlerini 5 dakika içerisinde gerçekleştirebilecek. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS ile kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek için cep telefonunuz üzerinde atacağınız mesaj ile birlikte kredi alabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kim tek duvar ısı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler