Akbank açıklama yaptı: 25 bin TL ödeme yapılacak, Banka üzerinden hesabı olan "Direkt" alacak

Akbank açıklamalarda bulundu. Direkt uygulamasını indiren vatandaşlara 25000 TL ödeme yapılacak. Akbank'ın yeni kredi kampanyasının detayları haberimizde…

Akbank açıklama yaptı: 25 bin TL ödeme yapılacak, Banka üzerinden hesabı olan "Direkt" alacak

Akbank, Direkt uygulaması aracılığı ile 25000 TL kredi imkânı sunmaktadır. Bankanın yakın zamanda yapmış olduğu duyuruya göre müşterisi olan veya yeni gelen Akbank müşterisi olmak isteyen vatandaşlara 25000 TL kredi imkânı sunulacak. Akbank mobil uygulamasını indirip giriş işlemlerini tamamladıktan sonra telefonunuzu sallayıp ne kadar kredi çekebileceğinizi görebilirsiniz

İhtiyaç duyduğunuz zaman şubeye gitmeden bu işlemleri gerçekleştirebilir paranızı hemen hesabınıza geçirebilirsiniz 7/24 başvuru yapabileceğiniz bu kredilerin onayı kısa sürede cevaplanacak ve belge imza gerektirmeden ihtiyacınız olan veya üzerine de çıkan kredi tutarını hesabınıza alabilirsiniz.

Akbank'ın Direkt Uygulama Kredisi

Kredi ve kredi kartı borçları düzenli olan ödemelerini düzenli yapan Kredi notu düşük olmayan vatandaşlara diledikleri gibi 25000 TL kredi imkânı ve başvurusunda bulunabilirler. Başvuru yapacak olan vatandaşın Akbank Direkt üzerinden kredi alınabilmesi için başvuruda bulunacak olan vatandaşın Akbank kredi veya hesap kartına ihtiyacı bulunmaktadır.

Akbank kart başvurusunda bulunmak için Akbank'ın Resmi Web Sitesi üzerinden gerekli bilgileri doldurup başvuruda bulunmanız mümkündür. Şubeden başvuruda bulunup hemen onaylanıp onaylanmadığını görmek isterseniz gelir belgeniz ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgeniz yanınızda olmalı. Bu belgeler ile birlikte en yakın banka şubesine gidip başvuruda bulunup kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Başvuru sonucunuz kısa sürede SMS veya mail olarak tarafınıza bildirilir iletilen bilgiler aynı şekilde Akbank şubesine veyahut kartınız ile birlikte evinize gönderilir. Kart tarafınıza iletildikten sonra kartın üzerinde bulunan bilgilerle Akbank direkte giriş yapabilir, bu sayede kart aktivasyonunuzu gerçekleştirip başvuruda bulunup hesabınıza kredi tutarınızı aktarabilirsiniz.

Akbank Direkt Uygulaması Üzerinden Kredi Başvurusunda Nasıl Bulunur

Başvuru yapacak olan vatandaş kart bilgilerini güncelledikten sonra Akbank Direkt uygulamasına giriş yapmalı, sonrasında kredi başvurusu kısmından gerekli bilgileri doldurup başvuruyu tamamlamalı. Vatandaşın başvurusu onaylandıktan sonra eski müşteri olmayanlar parayı çekebilmek için veyahut hesaplarına getirebilmek için bazı belgeleri şubeye götürülmelidir. Bu belgeler genelde kişinin aylık gelir belgesi veya emeklilik cüzdanıdır. Tüm bunlarla birlikte son 3 aya ait elektrik doğalgaz veyahut su faturalarından herhangi biri de gereklidir.

Bu belgeler banka üzerinde yoksa sizden istenecektir. Akbank'tan daha önce çekmiş olduğunuz bir kredi varsa bu kredi kampanyasından faydalanamayacaksınız. Ödenmemiş kredi veya kredi kartı borçları da bu krediyi almamanız konusunda olumsuz sonuçlara yol açacaktır. Tüm Bunlara ek olarak vatandaş başvuru yaptığı kredi tutarı ve kredi notu kredinin faiz oranı ve vatandaşın kredisinde vade imkânı belirlemektedir.