Akbank 2023 Yılına Özel Bir Kampanya Yaptı! Tam Tamına 100 Bin TL Ödeme Yapılacak! Kaçıran Çok Üzülür!

Yeni kampanyasını açıklayan Akbank, kullanan vatandaşlara 100 bin TL nakit kredi vereceğini bildirdi. Akbank, 2023 yılında kendi banka müşterilerine özel kredi kampanyası başlatmıştır. Bu kampanya sayesinde vatandaşlar kredi ödemelerini aynı gün içerisinde gerçekleştirebilecek.

Akbank 2023 Yılına Özel Bir Kampanya Yaptı! Tam Tamına 100 Bin TL Ödeme Yapılacak! Kaçıran Çok Üzülür!

Akbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüm bireysel tüketiciler, banka müşterisi olmaları halinde bankanın kredi notunun uygun olması kaydıyla işlemlerini hiçbir problem olmadan kolay bir şekilde tamamlayabilirler. 100.000 Türk Lirasına kadar olan kredilere düşük faiz uygulanacak ve Akbank, kredi notu iyi olan ve en az 18 yaşında olan tüm vatandaşlara yüksek limitli kredi ödemesi sağlayacağını açıkladı.

Akbank 100.000 TL Nakit Kredi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Başvuru yapmadan önce herhangi bir bankadan kredi alıp almadığınızı öğrenmemiz gerekiyor. Akbank müşterileri, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak kredi notlarını buradan sorgulayabilir; Kredi notu en az 1400 olan herkes kredi başvurusunda bulunabilir. Bireysel Tüketici Kredisi Kampanyası kapsamında dağıtılacak olan bu kredilerden yararlanacak tüm bireylere banka müşterisi olmaları durumunda Akbank aracılığıyla 24 ay vadeli hızlı kredi ödemesi sağlanmaktadır. Başvurular onaylandıktan sonra aynı gün içinde kredi tutarı hesabınıza yatırılacaktır.

acil-nakit-ihtiyaciniza-son-verecek-kampanya-basladi-akbanktan-10-bin-tl-0-faiz-kredi-imkani-gv4w.webp

Akbank 100.000 TL Nakit Kredi Kampanyasına SMS ile Başvuru Yapabileceksiniz

SMS türü kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazıp bir boşluk bırakarak bu mesajı 44 25 numarasına eksiksiz bir şekilde göndermeleri halinde Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde hiçbir pürüz çıkmadan başvurmuş olacaklar.

akbank-vjob.jpeg

Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada 100000 TL kredi ödemesi vermesi durumunda sizlere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, ilk kredi taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak, işlem yapmaktadır. Akbank üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirerek, onay alacak olan tüm vatandaşların 36 ay vadeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarından yararlanabilmeleri için banka hemen sonuç vermektedir. Akbank internet sitesine girerek buradan da başvuru yapabilir ve kredi detayları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler