Akbank 18 yaş üzerinde olanlara müjdeyi verdi: En düşük 10 bin TL, En yüksek 100 bin TL hesabınızda

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri vereceğini açıkladı.

Akbank 18 yaş üzerinde olanlara müjdeyi verdi: En düşük 10 bin TL, En yüksek 100 bin TL hesabınızda

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde ödeme verilecek.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde 10000 ve 100000 TL arasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara diledikleri zaman kredi ödemelerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmaları halinde krediler hızlı bir şekilde verilecektir.

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, istediğiniz zaman ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler belirli şartları uygun olarak kredi işlemden hemen yapabilmektedir.

Akbank kredi kampanyaları dahilinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların belirli politikalara uygun olarak kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde alabileceğimi de söylemek isteriz. Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi işlemleri gerçekleştiriliyor.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 30 50 numarasına gönderilen ihtiyaç kredisi başvurusunda, onaylanan tutar, hesabınıza yatırılar ve ne kadar onay aldığınız hakkında bilgiler mesaj ile gönderilir.

Akbank müşterisi olan vatandaşlar ise Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka hesabınız üzerinden bir internet şifresi oluşturabilir ve internet şifresiyle birlikte mobil uygulamaya girebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler