Akbank 17000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar 17000 TL ödeme yapılacağı haberi geldi.

Akbank 17000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Akbank 17000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit kredi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar 17000 TL ödeme yapılacağı haberi geldi. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek, bu banka üzerinden hemen 17000 TL'ye kadar onay alabilecektir.

Banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olan vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, alabilecekleri bu nakit kredi kampanyalarında ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapma imkanı sunulmaktadır. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, kredi taksit ödemelerine de 90 gün ertelemeli olarak yapabildikleri gibi, ayrıca 3 aydan 3 aya ödeme imkanı da sağlanmaktadır.

Akbank 17000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan müşteriler de birden fazla yöntem ile kredi başvurusunu yapabiliyor. SMS ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler 4425 numarasına Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazarak göndermeleri yeterlidir.

Ayrıca bankanın Müşteri Hizmetleri numarası olan 444 25-25 numarasını arayarak da kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Size en yakın Akbank şubesine giderek sadece kimlikle de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankanın kendi müşterilerine özel yaptığı kredi kampanyası da vardır. Akbank Direkt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler daha düşük faiz oranları ile birlikte ve masrafsız olarak kredilerine online olarak kullanabiliyor. Online ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurularını yapabilir, onaylanan 17000 TL kredilerde 36 ay vadeye kadar hemen hesaplarına da atabilirler. Akbank Direkt kredilerinde de ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapabilirsiniz.