Akbank 100.000 TL ödeme haberi bomba oldu! Banka duyurdu ve herkes alıyor!

Akbank üzerinden nakit ihtiyacı olup 100 bin TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere 24 ay vadeli nakit ödemesi yapılacak...

Akbank 100.000 TL ödeme haberi bomba oldu! Banka duyurdu ve herkes alıyor!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular ile birlikte kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirecek olan kişiler, 24 ay vadeli kredi ödediği açıklandı. Akbank, yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahlinde kredi işlemlerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır. Akbank 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 100000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi ödemeleri vermektedir.

SMS KREDİ

Sms ile başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsunuz, başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar, Akbank üzerinden ücretli mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabilir. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 100 bin TL'ye kadar değerlendirilecek olan bu kredilerde, parka, kış şartlarına uygun olan emekli ve sigortalı olarak çalışan tüm bireysel müşteriler diledikleri zaman kredi alabilmektedir. Banka şartlarına uygun olan kişilerin kredi notu, sorgulanacak ve kimlik numaraları üzerinden yapılan sorgulamalar ile birlikte ne kadar onay aldıkları görülecektir.

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi başvurusu yapmanızdan ziyade, ayrıca banka, resmi internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek, kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank hesabınızın olması durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak mobil uygulama üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde şartlara uygun olmanız durumunda 100000 TL krediyi 24 ay vadeye kadar hemen alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler