Adına Kayıtlı Numarasından SMS Gönderen Bu Bankalardan 50.000 TL Alacak

Enflasyon oranlarının artmasından sonra vatandaşın alım gücünün oldukça düşmesi vatandaşı kara kara düşündürüyor. Ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar geçinebilmek için kredilerden ve kredi kartlarından destek alıyor.

Adına Kayıtlı Numarasından SMS Gönderen Bu Bankalardan 50.000 TL Alacak

Vatandaşın bu zor ekonomik şartlarda temel ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olan bankalardan bir haber geldi. Üç adet banka SMS yolu ile vatandaşlara 50 bin TL tutarına kadar kredi sağlayacağını duyurdu. İşte bu zor günlerde vatandaşlara 50.00 Türk Lirasına kadar kredi sağlayan bankalar hangileri? Haberimizin devamında…

SMS Yolu İle 50 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Hayatın pahalandığı ve birçok vatandaşın ay sonunu zor getirdiği bu dönemde hayatına devam edebilmesi adına vatandaşlara destek olan bankalardan üç tanesinden SMS yolu üzerinden kredi verileceği açıklandı. Borcu olan ve nakit ihtiyacı olan vatandaşların yararına olan bu haberde o üç bankadan biri QNB Finansbank diğeri Yapı Kredi sonuncusu ise Akbank oldu. Bu üç banka bu ekonomik olarak zor günlerde SMS yolu üzerinden vatandaşlara 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredi vereceğini açıkladı.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Detayları

QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından bu zor günlerde vatandaşlara ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. 50 bin TL tutarına kadar verilen bu ihtiyaç kredisini QNB Finansbank üzerinden almak isteyen vatandaşlar 36 ay vade imkanı ile ihtiyaç kredi alabilecekler. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar başvuru şartlarına uygun oldukları durumda cep telefonlarının mesaj bölümünden 5030 numarasına TC kimlik numaralarını göndererek başvuruda bulunabilecekler. SMS ile krediye başvuru yapılıp onay alındıktan sonra ödemeler aynı gün içerisinde krediyi çeken vatandaşın hesabına yatıyor. Çektikleri kredi banka hesaplarına yattıktan sonra vatandaşlara oldukça düşük faiz oranları ile geri ödeme imkanı sunuluyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Detayları

50 bin TL tutarına kadar verilen bu ihtiyaç kredisini Yapı Kredi üzerinden almak isteyen vatandaşlar 36 ay vade imkanı ile ihtiyaç kredi alabilecekler. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar başvuru şartlarına uygun oldukları durumda cep telefonlarının mesaj bölümünden 4411 numarasına TC kimlik numaralarını, aylık gelir durumlarını ve doğum tarihlerini göndererek başvuruda bulunabilecekler. . SMS ile krediye başvuru yapılıp onay alındıktan sonra ödemeler aynı gün içerisinde krediyi çeken vatandaşın hesabına yatıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Detayları

50 bin TL tutarına kadar verilen bu ihtiyaç kredisini Akbank üzerinden almak isteyen vatandaşlar 36 ay vade imkanı ile ihtiyaç kredi alabilecekler. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar başvuru şartlarına uygun oldukları durumda cep telefonlarının mesaj bölümünden 4425 numarasına TC kimlik numaralarını göndererek başvuruda bulunabilecekler. Ayrıca Akbank müşterilerine Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvuru imkanı da sunmaktadır. Android kullanan kişiler Google Play Store üzerinden, Iphone kullanan vatandaşlar ise APP Store üzerinden Akbank Direkt uygulamasını cep telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirip kurulumunu yapabilirler. Vatandaşlar krediye başvuru yapılıp onay alındıktan sonra ödemeler aynı gün içerisinde krediyi çeken vatandaşın hesabına yatıyor.

Vatandaşların Nakit İhtiyaçlarına Çare Geliyor

QNB Finansbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan bu kampanyalar ile birlikte vatandaşların acil ihtiyaçları olduğu nakit para sorununa çare olunuyor. Vatandaşlara yardımcı olmak adına bu üç banka ile başlatılan kampanya SMS yolu ödeme alabilecekleri bir şekilde düzenlenmiştir. Oldukça hızlı ve kolay bir şekilde vatandaşların nakit ihtiyacını karşılayacak olan bu kampanya aynı zamanda krediyi çeken vatandaşların ödeme yapma konusunda da düşük faiz oranları ile vatandaşlara fazlasıyla olanak sağlamaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler