Acil ihtiyacınızın olması durumunda Akbank, 30.000 TL gelir belgesiz ödeme verecek

Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Akbank, 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı

Acil ihtiyacınızın olması durumunda Akbank, 30.000 TL gelir belgesiz ödeme verecek

Acil para ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatan Akbank, 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz, nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, sizler de 30000 TL'ye kadar nakit ödemesi alabilir ve ihtiyaç kredisi başvurunuza bankadan gerçekleştirebilirsiniz. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 36 ay vadeli işlem yapılarak kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor.

3 ay ertelemeli olacak şekilde ve 36 ay vadeli kredi kullanacak şekilde başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz nakit krediler ile ilgili detaylar paylaşıldı. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri aynı gün içinde verilmektedir.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, Akbank Direkt uygulamasına yönlenebilir ve buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank, hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte Akbank Direkt uygulamasına giriş yapacak olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenebilmektedir. Akbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak için kredi puanınızın yüksek olması durumunda internet bankacılığını kullanmanızı öneriyoruz.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile de kredi başvurusu yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşları SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için ücretli mesaj atması yeterli olacaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler