77000 TL'ye kadar borçlarınızı kapatmak için o banka düğmeye bastı! Tüm banka borçları bir kalemde silinecek

77000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere, Vakıfbank tarafından ödeme haberi verildi.

77000 TL'ye kadar borçlarınızı kapatmak için o banka düğmeye bastı! Tüm banka borçları bir kalemde silinecek

Banka borçları son zamanlarda özellikle vatandaşların belini büken durumlardan birisidir. Bankalar üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler genellikle kamu bankalarını tercih etmektedir. Kamu bankalar, yapmış oldukları kampanya ile birlikte vatandaşlara imkan sağlarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir.

Kamu bankaları üzerinden en çok tercih edilen ve borç kapatma kredisi, kullanabileceğiniz, Vakıfbank, sizlere yapmış olduğu kampanyayı tanıttı. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda, sizlerde, Vakıfbank'ın başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, 100.000 TL'ye kadar kredi alabilirsiniz. Vakıfbank, 100000 tl kadar vermiş olduğu borç kapatma kredilerinde şartları uygun olan kişilere 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak borçlarını geri ödemeleri için imkan sağlayacaktır.

Vakıfbank, borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank borç kapatma kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden ve SMS sistemleri ile borç kapatma kredisi başvurusu yapılmaz. Başvuru yapacağınız banka şubesine giderken aşağıdaki evrakları götürmeniz gerekiyor.

  • Vakıfbank Borç Kapatma kredi başvuru formu
  • Kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah Belgesi
  • Kapatacağınız kredi miktarları ve Banka IBAN numaraları
  • Kapatacağınız kredi kartı miktarları ve Banka IBAN numaraları

Bu evraklar verildikten sonra banka sizi değerlendirmeye alacaktır. Kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirmesi biten müşteriler olumlu olması durumunda tüm banka borçları kapatılır ve kredi kullanımı gerçekleşir.

Eğer olumsuz olduğunuzda banka sizden ek teminat ve kefil isteyebilir. Banka sizden daha fazla evrak talep ederse bu evraklar ile kredinize devam edebilirsiniz.