70.000 TL ödeme! Borçlarını kapatmak isteyenlerde bu ödemeleri alacak

Banka borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlara kamu bankaları özel bankaları tarafından 70000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi ödemesi yapılacağı açıklandı.

70.000 TL ödeme! Borçlarını kapatmak isteyenlerde bu ödemeleri alacak

SON DAKİKA: Banka borçlarını kapatmak isteyen tüm vatandaşlara kamu bankaları özel bankaları tarafından 70000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi ödemesi yapılacağı açıklandı. Banka borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler ile birlikte aynı zamanda borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara 70000 TL ödeme verileceği duyuruldu. 24 ay vadeli alacağınız kredilerde, güncel olan kredi kartı güncel olan ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatabilirsiniz. Nakit başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, borç kapatma kredisi ile birlikte aşağıdaki bankalardan ihtiyaç kredisi alabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı borç kapatma kredisi kampanyasında en çok tercih edilen banka oluyor. Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, Ziraat Banka şubelerine gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabiliyorlar. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar, kredi başvurularını, şubelere giderek yapmak istiyorlarsa banka hesapları olmaları durumunda sadece kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisinden borç kapatma kredisi kullanabilir.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsunuz, banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlem yapmanız gerekiyor ve 70000 TL borç kapatma kredisi alabiliyorsunuz. 24 ay vadeli verilecek olan bu kredilerde Garanti Bankası, sizlere hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemeleri vermektedir. 3 ay ertelemeli 2 taksit ödemesinde işlem yaparak, kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan vatandaşlara, Garanti Bankası, uygun faizlerle ödeme yapmaya devam etmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler