55000 TL'ye kadar banka borcu olanlara ödeme haberi geldi! Son dakika duyuruldu

Banka borcu olan vatandaşlar için kamu bankaları tarafından yapılan borç kapatma kredileri kampanyaları son dakika olarak duyuruldu.

55000 TL'ye kadar banka borcu olanlara ödeme haberi geldi! Son dakika duyuruldu

55 bin TL kadar banka borcunuzun olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirecek olan kişiler, ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmak için borç kapatma kredisi alabilir. Kamu bankaları, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlarken, borç kapatma kredisi kullanacak olan kişileri hemen aynı gün içinde kredi işlemleri yaparak, 24 ay vadeli kredi ödemesi yapıyor.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Borç kapatma kredisi kullanacaksanız öncelikli olarak bilmeleri gereken güncel olan kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapatmanız için bu bankalardan işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları kampanya duyurusunda, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullandırmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank, HALKBank İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde ödemelerini uygun faiz oranları ile birlikte vermektedir.

Kredi başvurusu yapacak olan tüm vatandaşların borç kapatma kredisi kullanmaları durumunda kredi ödemeleri gerçekleştirilir ve diğer bankalardaki olan tüm banka borçları kapatılarak, hesaplarına ödemeler yapılmaktadır.

Emekli olan kişilerinde kampanyaları katılabilmeleri için emekli maaş hesapları üzerinden işlemleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaşınızı başka bankalardan alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmeden önce maaşınızı başvuru yapacağınız bankaya taşımayı taahhüt ederek, 3 yıl boyunca bu bankadan almak istemeniz durumunda borç kapatma kredisi ödenir.

Önceki ve Sonraki Haberler