44 bin 500 TL ödeme haberi! Bankadan yapılan açıklama ile vatandaşlara destek verilecek

Bankalar üzerinden yapılan yeni açıklama ile birlikte 3 banka tarafından sizlere 44500 TL ödeme verileceği açıklandı.

44 bin 500 TL ödeme haberi! Bankadan yapılan açıklama ile vatandaşlara destek verilecek

Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşları, belirtilen gelir belgesiz kredi kampanyalarında limitler yükselmeye devam ediyor. Ekonomik sıkıntı yaşayan tüm vatandaşların bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri özel bankalar üzerinden alacakları bu kampanyalarda, nakit kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli 44500 TL kredi ödemesi veriliyor. Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan bu kampanyalar oldukça ilgi çekiyor ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödeniyor.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşların kredi puanı yüksek olmaları durumunda bu bankadan SMS atarak, kredi kullanabilirler. SMS ile kredi başvurusu için kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak, cebimde kredi numarası olan 32 80 numarasına göndermeniz yeterli olacak. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalar, sizlere hemen aynı gün içinde 36 ay vadeli gelir belgesiz, ne kadar kredi ödemesi alacağınızı gösterecektir.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi işlemlerine, bankanın Akbank Direkt uygulaması üzerinden yedi gün yirmi dört saat yapabiliyor. Akbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 44500 TL kredi ödemesi veriyor. Akbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere kredi imkanı sunmaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gittikten sonra şube yetkisinde düşük faizli kredi alabilirsiniz. Banka şubelerine gitmeden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise Yapı Kredi Bankasının resmi internet sitesine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurarak, ne kadar onay aldığını görebilir.

Önceki ve Sonraki Haberler