4 bankadan açıklama geldi! ATM üzerinden ve Banka şubelerinden nakit kredi alacaksınız

4 banka tarafından yapılan yeni açıklama ile birlikte artık kredi başvurularınızı ATM üzerinden ve banka şubelerinden kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

4 bankadan açıklama geldi! ATM üzerinden ve Banka şubelerinden nakit kredi alacaksınız

Bankalar yüksek limitli kredilerde uygun faiz oranları ile birlikte ATM üzerinden ve banka şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte gelir belgesiz işlem yapacaktır. İçlerinde hem kamu bankalarının hem de özel bankalarının bulunduğu bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bankalar üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki bankalar üzerinden kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

BANKALARDAN BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden işlem yapacak olan vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Kamu bankaları üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda, ihtiyaç kredisi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte sizlere verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, belirtilen şartlara uygun olarak işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

Size en yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda, şubeler üzerinden yapılacak olan tüm başvurularda 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödeme tablosu oluşturulur. 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise 24 ay vadeli kredi işlemlerini gerçekleştirerek, bankalardan işlem yaparak, kredi alabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi alabilmektedirler. Kredi başvurusu yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanabilmektedir.

Özel bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar ise Akbank üzerinden kredi desteği veriliyor. Akbank, yapmış olduğu kampanyada cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir kampanya hazırladı. Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu adı altında verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu 5 dakika içerisinde hemen hesabına yatırabiliyor.

Sms ile Akbank üzerinden başvuru yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazdıktan sonra cep telefonumuz üzerinden 44 25 numarasına mesaj göndermeniz durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank müşterisi olup, kredi kullanacak olan vatandaşlar, aynı zamanda ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra onay almaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte Akbank Uygulaması üzerinden de ihtiyaç kredisi alabilmektedir.