35.000 TL ödeme verecek banka açıklandı! Akbank, Kendi internet sitesinden ödeme haberi verdi

Akbank tarafından yapılan yeni duyuru ile birlikte nakit ihtiyacı olan kişilere 35000 TL ödeme haberi geldi.

35.000 TL ödeme verecek banka açıklandı! Akbank, Kendi internet sitesinden ödeme haberi verdi

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru gerçekleştirerek bireysel tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda istedikleri zaman başvurularını yapabilecekleri bir kredi paketi hazırlandı. Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada bireysel tüketici kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların, on sekiz yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, cep telefonları üzerinden mesaj atarak, kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.

Akbank başvuru şartları nelerdir?

Akbank kredi başvurusu yapmak isteyenler, başvuru şartlarına uygun olması gerekiyor. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların kredi notu: 1400 ve üzerinde olması durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu kolay bir şekilde yapabiliyor. Bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa da banka kredi notu haricinde gelir durumuna da bakarak, Akbank, bu kişilere belirli limitlerde kredi ödemeleri gerçekleştiriyor.

30000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

30000 TL'ye kadar Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi, Akbank Direkt uygulaması üzerinden 7 24 yapabilirsiniz. 30000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olarak kredi imkanları sağlanacak ve sağlanan bu kredileriyle birlikte hesapları, ödemeler yapılacaktır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurularında şartları uygun olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlem yapılır ve başvuruları gerçekleştirildikten sonra kendi hesaplarına ödemeler aktarılır. Ayrıca bankanın yapmış olduğu SMS kredi kampanyasına katılarak da gelir belgesiz 30000 TL kredi başvurusu için işlem yapabilirsiniz.