3 gün içinde hesap numaralarını kontrol edin, 30.000 TL ödeme olacak

30000 TL'ye kadar ödeme olacak olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde ödemeler hızlı bir şekilde yapılacağı banka tarafından açıklandı.

3 gün içinde hesap numaralarını kontrol edin, 30.000 TL ödeme olacak

30000 TL'ye kadar ödeme olacak olan vatandaşlar için 3 gün içerisinde ödemeler hızlı bir şekilde yapılacağı banka tarafından açıklandı. Akbank tarafından başlatılan bu kampanyada 3 gün içinde 30000 TL'ye kadar ödemeler, Akbank Direkt uygulaması üzerinden vatandaşlara verilecek. Akbank Direkt uygulaması üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaptırabileceksiniz.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda işlemleri gerçekleştirecek olan internet bankacılığı uygulaması, Akbank direkt 3 gün içerisinde sizleri 30000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Başvuru yaparak, kredi işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bireysel müşteri olmanız gerekiyor ve bireysel müşteri politikalarına uygun bir vatandaş olmanız isteniyor.

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin acil ihtiyaçları olmaları durumunda uygun faizlerle kredi ödemeleri Akbank Direkt uygulaması haricinde, bankanın internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yapılarak de verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle hemen hızlı bir şekilde ödeme verilir.

Akbank üzerinden SMS ile de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bilmeniz gerekiyor. 30000 TL kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuz üzerinden ücretli bir mesaj atarak, ne kadar kredi onay alacağınızı öğrenebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz yeterli olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler