3 Bankadan deprem! Bankalar atak yapıyor, Akbank, Garanti ve Ziraat Bankası Müşterisi Olan Avantajlı!

Akbank Garanti Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan yeni kredi kampanyası ile birlikte uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemeleri, alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı.

3 Bankadan deprem! Bankalar atak yapıyor, Akbank, Garanti ve Ziraat Bankası Müşterisi Olan Avantajlı!

3 banka tarafından da başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişilerin, Akbank Garanti Bankası ve Ziraat Bankası hesabı olması durumunda daha uygun faizlerle kredi alacağı açıklandı. Akbank Garanti Bankası ve Ziraat Bankası hesabı olan tüm vatandaşlar için başvurularını gerçekleştirmeleri halinde, diledikleri zaman bireysel ihtiyaç kredisi olarak 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz 100000 TL'ye kadar ise hem gelir, belgeli hem de borç kapatma kredisi verecek.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu için bankanın müşterisi olan kişiler, Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan kredi başvurusunda bulunabilirler. Akbank Direkt uygulamasına girerek başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlar hemen sonuç verilir ve hesabınıza onaylanan tutarı SMS olarak gönderilir. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı yazarak, 44 25 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

GARANTİ BANKASI VE YAPI KREDİ BANKASI

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler banka müşterisi olması durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden isterlerse de banka şubeleri üzerinden bireysel müşteri temsilcisi üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirler. Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşları 5 dakikada sonuç verecek ve onaylanan krediyi de hesabınıza yatırarak, kullanmanıza olanak sağlayacaktır.