3 banka birleşti! Bugünden sonra ödemelerinizi hemen alacağınız kampanya başladı!

3 banka üzerinden yeni bir kredi kampanyası başladı ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği duyuruldu.

3 banka birleşti! Bugünden sonra ödemelerinizi hemen alacağınız kampanya başladı!

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri uygun faizlerle Şubat ayı sonuna kadar bu bankalar üzerinden sizlere ödenecektir. Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu kampanya detayları ile birlikte vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç vermektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olarak kredi ödemelerini hemen aynı gün içinde hesaplara yatırıyor.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faizlerle hesaplara yatırılmaktadır. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalarda, bireysel müşteriler destek alacak ve kredi kullanabilecekler. 50000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak kredi desteği sizlere verilecektir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu nakit kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden maaş alan müşteriler ise Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın kendi mobil uygulamalarına giriş yapabilirler ve buradan internet bankacılığı kredisi kullanabilmektedirler. İnternet bankacılığı uygulamaları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek, kredi alabilir ve hemen aynı gün içinde hesabınıza ödeme alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler