23:00'De Açıklandı! Resmi Gazetede Yayımlandı! Emekliler Bugün Sabah Ödeme Alacak

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden ödeme alabileceğiniz yeni bir paket açıklandı ve sizlerde devlet destekli bu paketten faydalanabileceksiniz.

23:00'De Açıklandı! Resmi Gazetede Yayımlandı! Emekliler Bugün Sabah Ödeme Alacak

SON DAKİKA: Emekli maaş hesaplarınız üzerinden ödeme alabileceğiniz yeni bir paket açıklandı ve sizlerde devlet destekli bu paketten faydalanabileceksiniz. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız sizlere yapılan bu son dakika kampanyasıyla birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bankalar açıklandı.

Kamu bankaları ve PTT tarafından açıklanan bu kampanyalarda, emekli maaşını bankalara ilk defa taşıyan kişilere 100000 TL'ye kadar ödeme verileceği duyuruldu. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalara katılarak, 100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden Emekli Kredisi...

Emekli maaşınız eğer kamu bankalarına taşımak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubelerine giderek, sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Kamu bankaları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeniz halinde kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, 3 banka üzerinden de işlem yapabilir ve kredi kullanabilir.

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 5 dakika içerisinde hesabınıza ödeme olabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilir ve istediğiniz zaman bu kredileri, hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Ptt üzerinden Emekli Kredisi.

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar da ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişilere verilecek olan kredilerde uygun faizlerle sizlere 100000 TL'ye kadar ödemeler gerçekleştiriliyor. 24 ay vadeli, kullanabileceğiniz bu kredilerden faydalanmak için PTT'ye maaş, taşıma yapmanız gerekmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler