22000 33000 40000 TL ödeme haberi doğru çıktı! Tek Bankadan anında nakit ödemesi yapıldı

22000 33000 40000 TL ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar için yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı.

22000 33000 40000 TL ödeme haberi doğru çıktı! Tek Bankadan anında nakit ödemesi yapıldı

Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere üç farklı paket ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirileceği duyuruldu. Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası, resmi internet siteleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz ve kredi ödemeleri, alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak sizlerde, Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilirsiniz.

Denizbank, Akbank Yapı Kredi Bankası, özellikle de cep telefonları üzerinden SMS atarak, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere 22000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi vereceğini açıkladı. Gelir belgesiz alabileceğiniz bu kampanyalarda, internet bankacılığı uygulamalarını müşteri hizmetleri numaralarını kullanarak da dilediğiniz zaman başvuru yapabilir ve kredi alabilirsiniz. Denizbank, Akbank ve Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada özellikle de başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin emekli olması durumunda da emekli maaş hesapları üzerinden başvuru yapacağını duyurdu.

Cep telefonları üzerinden başvuru...

Cep telefonları üzerinden mobil uygulamaya girerek veya bankaların SMS Kredi servislerini kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. Sms ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda sizlere verilecek olan kredi limiti 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

Kredi başvurusu yapmadan önce 22 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız bankalara daha önce kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız gerekiyor. Bankalardan kullanmış olduğunuz bu ürünleri de düzenli ödemiş olmanız durumunda kredi puanınızı yükseltmeniz gerekiyor. Bankalar 22 bin TL ve özellikle de gelir belgesiz olarak sizlere bu krediyi verdikleri zaman sizin Kredi notunuza bakarak onay vereceklerdir. Gelir belgesiz olarak Kredi verildiği zaman bankalar sadece kimlikleriyle veya müşterilerin internet bankacılığı üzerinden işlem yapmaktadırlar.