21 yaş üzerinde olanlara nakit ödeme olacak: Garanti Bankası-Akbank duyurdu!

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden yapılan yeni duyuruda, 50000 TL'ye kadar 21 yaş üzerinde olan kişilere belgesiz kredi ödemesi başladı.

21 yaş üzerinde olanlara nakit ödeme olacak: Garanti Bankası-Akbank duyurdu!

Garanti Bankası ve Akbank üzerinden yapılan yeni duyuruda, 50000 TL'ye kadar 21 yaş üzerinde olan kişilere belgesiz kredi ödemesi başladı. Garanti Bankası ve Akbank üzerinden başlatılan kampanyada 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden işlem yapılarak ödemeleri gerçekleştirilecektir. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında Akbank da kendi sosyal medya hesapları üzerinden duyuru paylaştı.

2 banka üzerinden de kredi kullanacak olan bireysel müşterilerin 21 yaş üzerinde olması ve kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda iki bankadan da başvuru yapabiliyor.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilirler. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmak istiyorsanız, kredi işlemlerinize hemen hızlı bir şekilde hesabınıza yatırabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu banka internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

AKBANK

Akbank üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, banka kredi notu yüksek olan vatandaşlar cep telefonlarından SMS atarak onay alabiliyor. Sms ile kredi için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp, bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde, Akbank üzerinden sizlere verilecek olan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan kredi başvurularında, onay alan vatandaşlar, en yakın banka şubesinden kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz 50000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. 50000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, Akbank üzerinden uzun vadelerde kredinizi geri ödemesini yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler