2023 yılındaki en iyi kampanya duyuruldu! Bu ay sonuna kadar kimlikle 30.000 TL ödeme verilecek

Son dakika haberine göre işlemler yapılacak... 30 bin TL ödeme alınacak... Kimler alacak?

2023 yılındaki en iyi kampanya duyuruldu! Bu ay sonuna kadar kimlikle 30.000 TL ödeme verilecek

2023 yılında yeni bir kredi kampanyası başlatan Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek,acil kredi kullanacak olan kişilere gelir belgesiz 30000 TL ödeme verileceği açıklandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek bireysel kredi kullanabilir ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak hemen alabilirsiniz. 30000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu...

Banka üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara banka, belirli şartlar dahilinde ödeme vermekte. Yapı Kredi Bankası, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kullandırmak isteyen vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapmaktadır.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuruları gerçekleştirebileceğiniz kampanya için SMS atmak istiyorsanız ücretli mesaj atmanız gerekiyor. Bireysel tc kimlik, aylık gelir, ve doğum tarihini, aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj göndermeniz ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz.

Önceki ve Sonraki Haberler