20 yaş üzeri dikkat! Bankalara borcu olan kişilere 60.000 TL'ye kadar borç ödeme kredisi verilecek

Bankalara borcu olan vatandaşlar, 60000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kampanyası başlatan bankalar yayınlandı.

20 yaş üzeri dikkat! Bankalara borcu olan kişilere 60.000 TL'ye kadar borç ödeme kredisi verilecek

Bankalara borcunuz varsa ve kullanmak istediğiniz kredi ile birlikte tek bir bankada ödeme yapmak istiyorsanız sizlere vereceğimiz bankalar üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bankalar, yapmış oldukları yeni borç kapatma kredisi kampanyası ile birlikte şubat ayı içerisinde sizin güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için uygun faizlerle 60000 TL'ye kadar 24 ay vadeli borç kapatma kredisi verecektir. Bankalar, yapmış oldukları bu kampanyalar ile birlikte emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan tüm bireysel müşterilere ödemeler gerçekleştirmektedir.

60000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir?

Borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istediğimiz zaman aklımıza ilk gelen kamu bankaları olmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalar üzerinden başvurularınızı gerçekleştirdiğiniz zaman, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan tutar, hesabınıza yatıra bileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde ödemelerini hızlı bir şekilde borç kapatma kredisi olarak sadece banka şubeleri üzerinden yapılan başvurularda vermektedir.

Kamu bankaları haricinde, nakit kredi başvurusunda bulunabileceğiniz Garanti Bankası, yaptığı yeni borç kapatma kredisi kampanyasını, banka şubeleri üzerinden başvuru alarak gerçekleştiriyor. 60000 TL 24 ay vadeli ve düşük faiz oranları ile birlikte kullanabileceğiniz, Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyasına da sizlerde istediğiniz zaman katılabilirsiniz. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi yaparak tüm banka borçlarınızı tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Başvurularını gerçekleştirip, borç kapatma kredisi alacak olan kişilere, Denizbank, Akbank İş bankası Yapı Kredi Bankası ve İNG Bank üzerinden de borç kapatma kredisi ödemeleri verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler