2 gün içinde hesaplarda olacak: 22.000 TL ödeme almak isteyenlere müjde

Denizbank tarafından başlatılan kampanyada hafta sonu bile ödeme olacağı açıklandı. 22.000 TL ödeme alabileceksiniz.

2 gün içinde hesaplarda olacak: 22.000 TL ödeme almak isteyenlere müjde

SON DAKİKA: Denizbank tarafından başlatılan kampanyada hafta sonu bile ödeme olacağı açıklandı. 22.000 TL ödeme alabileceksiniz. Denizbank tarafından yapılan bu kampanyada, banka müşterisi olan kişiler, para ihtiyacı olduğu hafta sonu olsa bile 22 bin TL ÖDEME için başvuru yapabileceklerdir. Kredi almak isteyenlerin tercih ettiği bankaların başında gelen Denizbank, yaptığı bu yeni kampanya ile birlikte, vatandaşlara hemen sonuç vereceğini açıkladı. Nakit kredi almak isteyenlerin başvurularını yapacağı bu kampanyada, kredi alacak kişilere hemen sonuç verilecek ve onaylanan krediler hesaplara yatarak kullandırılacaktır.

KREDİ BAŞVURUSU

Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Denizbank mobil uygulamasından kredi verecek. Denizbank mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu yaparak kredi alabileceksiniz. Denizbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanacaklardır. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, başvurunuzu yaparak hemen ödeme alacaksınız.

22.000 TL kredi almak istiyorsanız, ayrıca SMS atarak da bu bankadan ne kadar onay aldığınızı görürsünüz. Ancak hafta sonu bu bankadan kredi almak için işlem yapacak olan kişiler, banka müşterisi olması ve Denizbank mobil uygulamasından kredi başvurusu yapması gerekmektedir. Bu şekilde kredinizi alacaksınız ve hemen hesaba atacaksınız.

SMS ile kredi almak için ise, KREDİM TC KİMLİK ve DOĞUM TARİHİ yazarak bu mesajı 3280 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde SMS ile başvuru yapmış olacak ve kredi alacak kişilere hemen sonuç verilecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler