2 bankadan açıklama: Başvuru yapan kişilere 10 bin TL net ödeme verilecek

Akbank ve Denizbank tarafından yapılan açıklamada, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere düşük faiz oranları ile birlikte 10 bin TL ödeme verileceği haberi verildi.

2 bankadan açıklama: Başvuru yapan kişilere 10 bin TL net ödeme verilecek

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak için hemen aynı gün içinde işlem yapabiliyor. Bankalar üzerinden kredi notu uygun olması durumunda başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda bu bankalardan hızlı bir şekilde ödeme alabileceği söylenmektedir.

Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olmanız durumunda, alabileceğiniz bu kredi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, Akbank veya Denizbank şubelerinden bir tanesini seçerek kredi başvurusunda bulunabilir.

Akbank ve Denizbank üzerinden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca kredi kullanacak olan kişilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri için Sms atarak işlem yapacağını söyleyebiliriz.

SMS KREDİ

Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin.

Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ise kredi başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden hemen aynı gün içinde işlemlerini yapabileceğini söyleyebiliriz.