2 banka ve Ziraat Bankası açıklama yaptı! 3 bankanın ödeme haberi vatandaşı sevindirdi!

3 banka tarafından yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ödemesiyle ilgili karar paylaşıldı.

2 banka ve Ziraat Bankası açıklama yaptı! 3 bankanın ödeme haberi vatandaşı sevindirdi!

Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda düşük faiz oranları ile birlikte bu bankalar üzerinden hemen kredi ödemesi verilecektir.

50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 50000 TL ve 100000 TL arasında kredi kullanacak olan kişiler, 24 ay vadeli 100000 TL üzerinde nakit kredi onayı alarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar ise 12 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirler.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olan tüm bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi başvurularını en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden kolay bir şekilde yapabiliyor. Ziraat Bankası, devlet bankası olmasından dolayı ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yaparak, hemen aynı gün içinde ödeme sağlıyor. Emekli ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar, bu banka üzerinden diledikleri zaman kredi ödemesi alabilmektedir.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi 36 ay vadeli kredi olarak 50000 TL yapabilirsiniz. Garanti Bankası şubelere gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankanın müşterisi olmanız ve mobil uygulamaya giriş yapmanız isteniyor.

YAPI KREDİ BANKASI

Sms ile kredi başvurusu yaparak, hemen onay alabileceğiniz, Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden de sizlere 7 24 kredi imkanı sağlamaktadır. En yakın banka şubesine giderek te kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu bankaların, sizler için vermiş oldu, bireysel kredilere ay sonuna kadar başvuru yapabilirsiniz.