19 ve 65 yaş arasında olan kişiler dikkat! Garanti BBVA size özel nakit ödemesi yapacak

Garanti Bankası üzerinden size özel nakit ödemelere başladı. 19 ve 65 yaş arasında olan herkes başvuru gerçekleştirerek bireysel kredi alabilir.

19 ve 65 yaş arasında olan kişiler dikkat! Garanti BBVA size özel nakit ödemesi yapacak

Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Banka kredi puanına uygun olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilecekleri bu kampanyalarda yaş sınırı 19 ile 65 yaş arasında olması isteniyor. 65 yaş üzerindeki kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli olmaları ve emekli maaşlarını Garanti Bankasına taşıyarak bu kampanyadan faydalanmaları istenmektedir.

Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyada kendi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlara 50000 tl kadar ödeme gerçekleştirecek ve 36 ay vadeli gelir belgesiz, masrafsız kefilsiz ve imza atmadan da kredi imkanı sizlere sağlayacaktır. Sizlerde bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılarak, dilediğiniz zaman, işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilecek, Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak da destek kredilerinden faydalanabileceksiniz.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka şubelerine giderek işlemlerinizi kimliğinizle birlikte yapabilir veya bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara verilecek olan bu kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte işlem yapacak olan tüm vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olması durumunda işlem yapabilmektedir.

Garanti BBVA Bankası ihtiyaç kredisi başvuru şartları müşterilerin kredi notuna göre belli olmaktadır. Banka kredi notunuz 1300 ve üzerindeyse, kredi ve kredi kartı ödemelerinizde sıkıntı yoksa bankadan kredi onayı alabilirsiniz.

Garanti BBVA 19 ile 65 yaş arasında müşterilere kredi imkanı sağlamaktadır. Banka şartlarına uygunsanız ve banka hesaplarınızda e-haciz yoksa kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler