18 yaş üzerinde herkes faydalanacak! Nakit ihtiyacı olan kişiler Bu bankaya Akın etti

Denizbank tarafından başlatılan yeni kampanya duyurusu bu sabah başlatıldı ve başvuru yapan vatandaşlar kredi onayı alıyor.

18 yaş üzerinde herkes faydalanacak! Nakit ihtiyacı olan kişiler Bu bankaya Akın etti

Son zamanlarda yapılan ihtiyaç kredisi ödemeleri ile birlikte vatandaşlara Destek kredi kampanyalarından faydalanabilmeleri için uygun faizlerle kredi veren Denizbank yapmış olduğu yeni kampanyanın duyurusunu paylaştı. Denizbank kendi kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde Kredi ödemelerine uygun faiz oranları ile birlikte vereceğini açıkladı. Denizbank 18 yaş üzerinde olan her vatandaşın 65 yaşına kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilecekleri kampanya duyurusunu internet sitesinden paylaştı.

Gelir belgesiz kredi alabileceğiniz Denizbank sizlere Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da Kredi imkanı sağlamaktadır. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ihtiyaç kredisi işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalara katılmak için banka müşterisi olmamanız durumunda bile SMS atarak hemen onay alabilirsiniz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu için cebimde Kredi kampanyasına katılacak ve atmış olduğunuz mesaj ücretli bir mesaj olacaktır. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girdikten sonra kredim t.c kimlik ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak şekilde yazacak ve 32 80 numarasına bu mesajı göndermeniz gerekmektedir.

SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra kimlik numaranız üzerinden değerlendirme yapılacak ve daha önceki banka çalışmalarınız göz önünde bulundurularak sizlere verilecek olan limitler ile birlikte Kredi işlemlerini hemen hesabınıza yatıracaksınız.

Denizbank müşterisi olan vatandaşlar mobil uygulama üzerinden de oturdukları yerden ücretsiz bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan kredileri hesaplarına yatırabilirler.