17-18-19 Şubat Emekliye Ödeme Olacak: 66.000 TL hemen hesaplarınıza yatırın

17 ve 19 Şubat tarihleri arasında emekli maaşı alan vatandaşlar, 66000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabiliyor.

17-18-19 Şubat Emekliye Ödeme Olacak: 66.000 TL hemen hesaplarınıza yatırın

17 ve 19 Şubat tarihleri arasında emekli maaşı alan vatandaşlar, 66000 TL'ye kadar nakit kredi kullanabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvuruları ile birlikte 66000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, emekli maaşınızı almış olduğunuz bankanın internet üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan tüm vatandaşları 24 ay vadeli kredi ödemesi verilmektedir.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi 66000 TL, başvurusu nasıl yapılır?

Emekli maaş almış olduğunuz banka eğer Ziraat Bankası ise başvurusu banka şubeleri üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kredi başvurunuzu banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesine gerekli ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran tüm emekliler maaş müşterisi olması durumunda ödeme onayı alabilecek.

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden alacakları 66000 TL kredilerde, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatarak de işlem yapabiliyor.

Halkbank ve Vakıfbank, Emekli Kredisi Kampanyası başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankaların başka atmış olduğu bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler gerçekleştirilir ve banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden kredi alabilmektedir. 66000 TL'ye kadar emekli maaş hesabınız üzerinden kredi almak istiyorsanız, 17 ve 19 Şubat tarihleri arasında düşük faizlerle, Halkbank Vakıfbank şubeleri üzerinden banka internet bankacılığı üzerinden ve banka internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.