15 ve 22 Şubat arasında IBAN numaranıza ödeme: 80.000 TL nakit hemen alın!

15 ve 22 Şubat tarihleri arasında iban numaranızı 80000 TL'ye kadar nakit ödeme alabiliyorsunuz.

15 ve 22 Şubat arasında IBAN numaranıza ödeme: 80.000 TL nakit hemen alın!

15 ve 22 Şubat tarihleri arasında IBAN numaranızı 80000 TL'ye kadar nakit ödeme alabiliyorsunuz. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan kampanyada 80000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından ödeme verilecek. Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar diledikleri zaman 24 ay vadeli, bu kredi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirebiliyor. başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda kredi notuna bakılacak ve onaylanan krediler, hesabınıza yatırılacaktır.

YAPI KREDİ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU

80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu düşük faiz oranlarıyla birlikte kullanmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere bir hafta içerisinde düşük faizli ihtiyaç kredisi ödemesi gerçekleştirecek. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşların hemen aynı gün içinde SMS ile kredi işlemleri gerçekleştiriliyor. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. Mesajı 44 11 numarasına göndererek başvurunuzu yapabiliyorsunuz.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar SMS ile işlemlerini gerçekleştirebilirler. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve doğum tarihinizi yazarak mesaj: 32 80 numarasına gönderin. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında onaylanan kredi tutarını, hemen öğrenebilir ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler