15 milyon emekliye müjdeli haber sunuldu! Maaşlarınıza ek olarak yeni ödeme alacaksınız

Emekli maaş alan tüm emekliler için yapılan yeni duyuruda, kamu bankaları ek olarak nakit ihtiyacı olan kişilere ödeme verecek.

15 milyon emekliye müjdeli haber sunuldu! Maaşlarınıza ek olarak yeni ödeme alacaksınız

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalar başladı. Emekli maaş hesap bunun üzerinden sizlerde Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de nakit kredi almak istiyorsunuz, şubelere gitmeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, bankaların yapmış olduğu bu kredi kampanyalarına katılabilirsiniz.

15 milyon emekli için devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırarak kredi imkanı sunacak olan bu bankalar üzerinden işlemlerini yapacak olan tüm vatandaşlara 5 dakikada sonuç veriliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerini hemen yapabilir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek nakit kullanacak olan kişilere ödenecek olan bu kredi limitlerinde 5 dakikada sonuç veriliyor. Banka müşterisi olan emekliler emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden de işlemlerini yapabilecekleri bu kampanyalara katılmak için başvurularını internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de yedi gün yirmi dört saat yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar nakit ödemesi alacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirir, emekli maaşınızı bu bankadan üzerinden almanız durumunda sizlere verilecek olan tüm kredilerde düşük faizli işlem yapılır. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar kredi işlemi yapabiliyor.