15 milyon emekliye müjdeli haber geldi, devlet destekli, nakit ödemesi yapılacak

Acil ihtiyacı olan tüm emeklileri için gerçekleştirilen yeni kampanyada 15 milyon emekliye, duyuru paylaşıldı.

15 milyon emekliye müjdeli haber geldi, devlet destekli, nakit ödemesi yapılacak

Devlet destekli olarak ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emekliler için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda ödemeleri kamu bankaları üzerinden hızlı bir şekilde verileceği duyuruldu. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kullanabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde işlem yapabilirsiniz.

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak emekli maaş hesabınız üzerinden hızlı bir şekilde 50000 TL kadar ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle ödemeler gerçekleştiriliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar, kredi başvurularını gerçekleştirmeleri için başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda mobil uygulamalar üzerinden de işlem yapabiliyor. Kamu bankaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşların emekli maaş hesapları olmaları durumunda kredi işlemleri 5 dakikada hesaplara yatırılmaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonucunu alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilerek ihtiyaç kredisi kullandırılacaktır.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştirmek için şubelere gitmek istiyorsanız, 50000 TL kredi için sizlere düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlanıyor. Bankalardaki bireysel müşteri temsilcisi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz ve ihtiyaç kredinizi hesabınıza yatırarak hemen kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden verilecek olan bu kredilerde devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak sizlere destek ve imkanı sağlanacaktır.