15 milyon emekliye müjde: Son dakika ödeme verilecek

Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız ödemeleri ile ilgili duyuru paylaşıldı.

15 milyon emekliye müjde: Son dakika ödeme verilecek

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan yeni açıklamada, emekli maaşını kendi bankaları üzerinden alan tüm vatandaşlara ihtiyaç kredisi ödemeleri verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu bu kampanyada nakit kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapacak olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme vereceğini duyurdu.

Kamu bankaları üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız, 5 dakikada sonuç alabilirsiniz.

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, emekli maaşını kendi bankalarından alan her vatandaş için uygun faizlerle ödemeler, gerçekleştirmeye devam edecektir. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte bankanın tüm işlemlerini internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabiliyorsunuz.

Başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların uygun faizlerle ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka müşterileri olmaları durumunda kredi işlemlerini hemen aynı gün içinde yapabilmektedir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek de işlem yapılabilir.

15 milyon emekliyi ilgilendiren yeni kredi kampanyasında vatandaşlara 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ödeme verileceği açıklandı. 50000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi kullanabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, ödeme alabileceği bir kampanyada hazırlandı. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç alabilecekleri bu kampanyalara katılarak, hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler