15 milyon emeklinin beklediği haber geldi! Bu sefer hemen ödenecek! Maaşını getiren alacak!

Emekli maaş hesapları üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlara gerçekleştirilecek olan kampanyalarda, duyuru paylaşıldı.

15 milyon emeklinin beklediği haber geldi! Bu sefer hemen ödenecek! Maaşını getiren alacak!

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız sizler için yapılan düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri bu sefer kamu bankaları üzerinden değil, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştirebilecekleri özel bankalar üzerinden de hızlı bir şekilde verileceği açıklandı.

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere özel bankalar tarafından yapılan bu kampanyada ay sonuna kadar düşük faiz oranları ile birlikte maaş müşterisi olması durumunda kredi ödemesi verilecektir.

Akbank üzerinden maaş alan kişiler ödeme verilecek...

Emekli maaşınızı, Akbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve dilediğiniz zaman nakit kredi kullanabilirsiniz. Emekli maaşı alan vatandaşlara, Akbank üzerinden Akbank Direkt uygulamasını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorlar. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz Akbank sizlere 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz 50000 TL üzerindeyse gelir, belgeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır.

Denizbank üzerinden emekli maaşına kredi imkanı sağlanacaktır...

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara da maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek değil, hızlı birşekilde de hesapladı da yatırılarak bu krediler kullandırılacaktır. Size en yakın DenizBank şubesine giderek işlemlerinizi yapabilecek ve bu kredilerden faydalanabileceksiniz. Emekli maaş alan tüm vatandaşlar, Denizbank şubeleri üzerinden yapacakları başvurularda 50000 TL 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak kredi alabilmektedir. Emekli olup, kredi kullanacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirler ve nakit kredi ödemelerinden faydalanabilirler. Emekli kredisi kullanmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler