15 milyon emekli için müjde var! Ek ödeme limitleri Meclisten geçti! Ödemeler yapılıyor

Emekli maaş hesabı olan vatandaşlar için kamu bankaları tarafından devlet destekli ek ödemeler verilecek.

15 milyon emekli için müjde var! Ek ödeme limitleri Meclisten geçti! Ödemeler yapılıyor

15 milyona yakın olan emekliyi ilgilendiren bu son dakika haberinde, şubat ayı içerisinde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini yapacak olan kişilere gün doğdu. Kamu bankaları üzerinden hesabı olan tüm vatandaşların ve emekli maaşları bu bankadan olan tüm emeklilerin başvurularını gerçekleştirerek, devlet destekli, faiz oranları ile birlikte bankalar üzerinden başvurularını, hızlı bir şekilde yapabileceğini söyleyebiliriz. 50000 TL'ye kadar verilen gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyaları için başvuru şartları dahilinde işlemleriniz hızlı bir şekilde kamu bankalarının internet üzerinden de yapılabileceğini söyleyebiliriz.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası, emekli maaş hesabı üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan ve kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli, bu kredi kampanyalarını sizler de hızlı bir şekilde katılabilirsiniz.

Ziraat Bankası, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kamu bankası olmasından dolayı başvuru şartlarına uygun olarak en yakın banka şubesi üzerinden ve internet sitesi üzerinden işlem gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası üzerinden yapılacak olan işlemlerde en düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmanız mümkün olacaktır.

VAKIFBANK VE HALKBANK

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise başvurularını gerçekleştirmek için aynı Ziraat Bankasında olduğu gibi şubelere gitmeden internet üzerinden de internet şubesi üzerinden işlem yapabilir. Kamu bankaları üzerinden almış oluruz, emekli maaş hesapları üzerinden Meclis onayından da geçen ve düşük faizlerle devlet destekli olarak verilecek olan bu kredilerden yararlanmak için maaş müşterisi olduğunuz banka üzerinden başvuru yapmanız isteniyor.