14 Şubat Banka Kampanyası Duyuruldu: QNB Finansbank 45.000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 45000 TL ödeme verilecek.

14 Şubat Banka Kampanyası Duyuruldu: QNB Finansbank 45.000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte 45000 TL ödeme verilecek. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan yeni kredi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemesi 14 Şubat tarihinde başlıyor. Ay sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar uygun olarak kredi ödemeleri veriliyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara banka kredi politikalarına uygun olarak işlem yapacak olan QNB Finansbank, yapmış olduğu bu kampanyada 45000 TL 36 ay vadeli ödeme verecek.

BAŞVURU

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda kredi ödemelerinizi uygun faizlerle hızlı bir şekilde alabilirsiniz. QNB Mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, internet bankacılığı şifresi alarak başvurularını istedikleri zaman internet üzerinden ve mobil uygulama üzerinden yapabilir.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların SMS ile kredi başvurusu yapması da mümkün olmaktadır. SMS ile ihtiyaç kredisi için TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra onay almanız durumunda sizlere en yakın banka şubesi, kimlikle kredinizi ödeyecektir.

Başvuru yaptıktan sonra onay alan vatandaşların özelliklede emekli olmaları durumunda emekli maaş hesaplarını, QNB Finansbank şubelerine taşımaları ile birlikte banka şubelerinden daha yüksek limitlerde kredi kullanabilir. Banka müşterisi olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurularını bankanın mobil uygulaması üzerinden yaptıktan sonra ihtiyaç kredisi ödemeleri haricinde kredi işlemleri ve kredi kartı işlemlerini de yine mobil uygulamalar üzerinden istedikleri zaman yapabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler