14 milyon emekliye müjde! Bankalar emekliler için hemen ödeme vereceğini duyurdu!

Emekli maaşı olan vatandaşları, kamu bankaları üzerinden hemen ödeme verileceği haberi geldi.

14 milyon emekliye müjde! Bankalar emekliler için hemen ödeme vereceğini duyurdu!

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak emekli maaşınızı kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara hızlı bir şekilde katılabilirsiniz. 3 banka üzerinden de işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirli şartlara uygun olarak 36 ay vadeli 50000 TL'ye kadar emekli kredisi ödemeleri gerçekleştirilecek ve şubat ayı sonuna kadar devam edecek.

50000 TL kadar emekli kredisi kullanacak olan vatandaşların kamu bankaları üzerinden verilecek olan bundaki kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların 5 dakika içerisinde işlemleri gerçekleştiriliyor hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirecek, kredi alabileceğiniz bu kampanyaları sadece emekli olan kişiler maaş müşterisi olması durumunda katılabilir ve düşük faizli ödeme alabilmektedir.

Daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan tüm vatandaşlarda 50000 TL'ye kadar bu kredileri tekrardan kullanabiliyor ve istedikleri ihtiyaçlarda kredi ödemesi alabiliyor. Daha önce kredi kullanan kişiler aynı zamanda diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak istiyorlarsa da Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirerek, emekli maaş hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ay sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalardan faydalanacak olan tüm vatandaşların mobil uygulamalar üzerinden işlemleri gerçekleştirilmekte olup, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 kredi başvurusu yapabilirsiniz.