13 milyona yakın emekli faydalanacak! Emeklilere müjdeli haberi veren Cumhurbaşkanı...

13 milyona yakın emeklinin faydalanacağı ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanan nakit kampanyası ile ilgili detaylar paylaşıldı.

13 milyona yakın emekli faydalanacak! Emeklilere müjdeli haberi veren Cumhurbaşkanı...

13 milyona yakın emeklinin faydalanacağı ve Cumhurbaşkanı tarafından onaylanan nakit kampanyası ile ilgili detaylar paylaşıldı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurusunu gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalar sadece kamu bankaları tarafından şubat ayı sonuna kadar vatandaşlara sunulacaktır.

Emekli maaş hesabınızı, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek nakit, kampanyaya katılarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilirler ve diledikleri zaman kredi ödemelerinden faydalanarak, nakit kredi kullanabilirler. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm yemekler için başlatmış olduğu bu kampanyalarda 50000 TL'ye kadar ödeme vermektir.

50000 TL nakit kredi almak isteyen tüm emekliler, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, bankalardaki diğer borçlarını kapatmak için de kredi alabilir. Banka borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsunuz, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank şubesine giderek kimliğinizle birlikte, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan emeklilere maaş müşterisi olmaması durumunda da maaşlarını taşımaları şartıyla kredi verilecektir.

Uygun faiz oranlı ile birlikte alabileceğiniz bu krediler haricinde aynı zamanda konut kredisi ve taşıt kredilerinde devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak, işlem yaparsınız.

Önceki ve Sonraki Haberler