13 milyon emekliye müjde var! Son dakika: Ek ödeme olacak

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, ek ödeme alacağınız açıklandı.

13 milyon emekliye müjde var! Son dakika: Ek ödeme olacak

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlara 40000 TL'ye kadar ek ödemeli kredi verilecek. Emekli maaşı olan vatandaşları ilgilendiren bu haber ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler gerçekleştirilirken, kamu bankaları üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yaparak, kredi alabileceksiniz.

EMEKLİYE ÖDEME

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişileri belirli şartlar uygun olarak hemen hizmet vererek, 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor. Acil ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların da kampanyalara katılarak uygun faizlerle alabilecekleri bu kredi ödemeleri belirtilen politikalara uygun olarak vatandaşları hızlı bir şekilde sunulmakta.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olmak istiyorsa bankaya giderek kimliğiyle birlikte emekli maaşını bu bankadan almak istediğini söyleyebilir ve daha yüksek limitlerde kredi, ihtiyaç kredisi olarak kalabilir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda kullanabileceğiniz bu kampanyalara banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden katılabiliyor. Emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden internet şifresi oluşturabilir ve ihtiyaç kredisi başvurunuzu kamu bankaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, kampanyanın şubat ayı sonuna kadar devam edeceğini açıkladı.

Önceki ve Sonraki Haberler