12000-33000 ve 50.000 TL ödeme haberi! Bankalarda nakit isteyenlere anında ödeme olacak!

Bankalar üzerinden nakit isteyen vatandaşlara 3 kredi paketi açıklandı ve gelir belgesiz olarak 36 ay vadeye kadar istediğiniz kredi paketini kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

12000-33000 ve 50.000 TL ödeme haberi! Bankalarda nakit isteyenlere anında ödeme olacak!

Bankalar üzerinden nakit isteyen vatandaşlara 3 kredi paketi açıklandı ve gelir belgesiz olarak 36 ay vadeye kadar istediğiniz kredi paketini kullanarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bankalar üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalardan faydalanacak olan vatandaşların nakit kredi imkanından faydalanabilmeleri için 5 dakikada sonuç alacağı bir kredi paketi açıklandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman işlem yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaparak, bireysel tüketici kredisi kullanacak olan kişilere kampanya başlatan Yapı Kredi Bankası ile birlikte Akbank, yapılan kredi başvuruları sonrasında olumlu olan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

12000-33000 ve 50.000 TL Nakit kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazıp boşluk bırakıp aylık gelir yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermesi gerekiyor. 44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli kredi onay alıp almadığı mesajı gelmektedir.

Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız da yine bankanın SMS kredi servisini kullanabileceğiniz gibi banka müşterileri olan vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, banka müşterisi olması durumunda direkt uygulaması üzerinden alacakları tüm kredilerde gelir belgesiz işlem yapmaktadır.