12000-33000-39000 TL Borçlarınızı Kapatan Kampanya Başladı, 3 bankadan atak geldi, Ocak sonuna dikkat!

12000-33000-39000 TL borcu olan kişilere ödeme haberi var. 3 banka başlattı ve ödeme verecek. Borçlarınızı kapatın...

12000-33000-39000 TL Borçlarınızı Kapatan Kampanya Başladı, 3 bankadan atak geldi, Ocak sonuna dikkat!

12000-33000-39000 TL borç kapatma kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara devlet destekli ödemeler verilecek. Ocak ayı sonuna kadar banka borçlarınızı kapatmanız için başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabilecek, istediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve hesaplarınıza borç kapatma kredisi olarak nakit alabileceksiniz.

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ödeme verilecek ve onaylanan krediler, aynı gün içinde kullandırılacaktır. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, borç kapatma kredisi kullanacak olan kişilere bankalar uygun faiz oranları ile birlikte işlem gerçekleştirmektedir. Garanti Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden 36 ay vadeli borç kapatma kredisi kullanmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

VAKIFBANK

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde borç kapatma kredisi ödemesi veriliyor. En düşük faiz oranlarından yararlanarak, borç kapatma kredisi alabileceğiniz bu kampanyalardan sizlerde başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda kredi alabilirsiniz. Kamu bankası Vakıfbank, yaptığı bu kampanyada ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere de aynı zamanda ihtiyaç kredisiyle birlikte borç kapatma kredisi imkanı sağlamaktadır. Sadece banka şubeleri üzerinden kredi başvurunuzu kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapabilirsiniz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden borç kapatma kredisi kullanacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda en yakın DenizBank şubesine giderek bankadan borç kapatma kredisi için başvuru yapabilmektedir. 36 ay vadeli kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL'ye kadar diğer bankalardaki olan borçlarını kapatmalarına yardımcı olmaktadır.