12 milyon emekliye müjdeli haber geldi: 3 bankadan hemen kampanya başladı! Ödemeler hesaplarda

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek 3 banka üzerinden de hemen işlem yapabilir ve nakit kullanabilirsiniz.

12 milyon emekliye müjdeli haber geldi: 3 bankadan hemen kampanya başladı! Ödemeler hesaplarda

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek 3 banka üzerinden de hemen işlem yapabilir ve nakit kullanabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız işlemlerde garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı. 3 banka tarafından da yapılan bu açıklama sonrasında ihtiyaç kredisini kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte ödemeler gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Emekli maaş hesabı Akbank, üzerinde olan tüm vatandaşlar, kredi işlemlerini yapmak istiyorlarsa, Akbank Direkt uygulamasını hemen cep telefonlarına indirerek kendi hesapları üzerinden internet bankacılığı şifresi alabilirler. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra kredi başvurunuzu bankadan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek onaylanan kredilerinizi hemen görebileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi işlemlerine hesaplarına yaptırabilmektedirler.

EMEKLİYE KREDİ

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden de emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden, yapacakları işlemlerde, öncelikli olarak internet şifresi oluşturması gerekiyor.

3 banka üzerinden de oluşturmuş olduğunuz internet bankacılığı şifreleriyle birlikte kredilerinizi hemen aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilmeniz için sizlere internet bankacılığı uygulamaları üzerinden destekler verilmekte olup sizlere 50000 TL’ye kadar gelir belgesiz krediler kullandırılmaktadır. 50000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere verilecek olan ödeme tablosu en fazla 36 ay vadeli olarak verilmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler