11 VE 12 Şubat'ta Hesap Numaranıza Ödeme Yapılacak! Son Dakika Kontrol edin!

Nakit ihtiyacı olan kişiler için yapılacak olan ödemelerde 50000 TL'ye kadar ödeme 2 gün içerisinde gerçekleştirilecek.

11 VE 12 Şubat'ta Hesap Numaranıza Ödeme Yapılacak! Son Dakika Kontrol edin!

Nakit ihtiyacı olan kişiler için yapılacak olan ödemelerde 50000 TL'ye kadar ödeme 2 gün içerisinde gerçekleştirilecek. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz Yapı Kredi Bankası üzerinden sizlere verilecek olan yeni kredilerde uygun faiz oranları ile birlikte 50000 TL ödeme alabilirsiniz.

50000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde, ödemeler 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan tutar hesaplara yatırılarak kullandırılır.

BAŞVURU

Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderebilir. 44 11 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurunuzu yaptıktan hemen akabinde Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi, ödemenizi, Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanız durumunda mobil uygulama üzerinden de 7 24 alabilirsiniz.

Başvurularını gerçekleştirecek olan tüm bireysel müşterilerin kredi notuna bakılarak onay verilecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlar, 11 ve 12 Şubat tarihleri arasında düşük faizli kredi kullanabiliyor. Banka şubeleri ve bankaların kendi resmi internet siteleri üzerinden de işlemlerinizi yapabilir ve Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler