10 milyon emekliyi ilgilendiriyor! Banka müşterisi olanlara hemen nakit ödemesi olacak

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız bu kampanya tam size göre.

10 milyon emekliyi ilgilendiriyor! Banka müşterisi olanlara hemen nakit ödemesi olacak

Yaklaşık 10 milyon emekliyi ilgilendiren yeni haberde, kamu bankaları tarafından emekli maaşı olan tüm vatandaşlara hemen acil ihtiyaç kredisi olarak 30000 TL ödeme yapılacağı açıklandı. En düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve uygun faizlerle kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemesi hemen aynı gün içinde ödenecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ödeme yapacak...

Kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanya katılmak için maaş müşterisi olmanız durumunda başvurunuzu kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank maaş müşterisi olan tüm emeklere kendi emekli maaş hesapları üzerinden alacakları internet şifresi ile birlikte mobil uygulamalar üzerinden 7 24 kredi imkanı sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapılan kampanyalarda 3 ay ertelemeli 30000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi haricinde aynı zamanda vatandaşların kullanabilecekleri daha yüksek limitlerde kredi paketleri hazırlamaktadır. Emekli kredisi kullanacak olan vatandaşların tercih etmiş olduğu bankalardan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile birlikte kredi işlemleri gerçekleştiriyor.

Emekli kredisi kullanmak isteyen kişiler internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu işlemleri yapamadıysak bankanın resmi internet sitesine girebilir ve kredi başvuru formunu doldurabilir veya en yakın kamu bankalarından bir tanesine giderek emekli maaşın olmuş olduğu banka üzerinden kimlikle kredi başvurusu yapabilir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak, kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi aynı zamanda güncel faiz oranlarını, buradan öğrenebilir, aylık kredi taksit hesaplamanız yaparak, daha yüksek limitlerde kredi başvurusu yapabilirsiniz.