10 milyon emekliye müjdeli haber: Bankadan 54 bin TL ödenecek

Emekli maaşı alan vatandaşları yeni bir duyuru yapıldı ve bankadan 54000 TL'ye kadar ödeme verileceği açıklandı.

10 milyon emekliye müjdeli haber: Bankadan 54 bin TL ödenecek

Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 54000 TL'ye kadar ödemeleri verilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, Garanti Bankası tarafından yapılan bu emekli kampanyasına katılabilir, emekli maaş hesabınız üzerinden gelir belgesiz ödeme alabilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olması durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Emekli olup, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan yeni işlemlerde kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlarımız öncelikli olarak maaş müşterisi olması istenmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu bankadan, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Emekli kredi kampanyası adı altında başlatılan bu kampanyalarda 54000 TL kredi 24 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak vatandaşlara gelir belgesiz verilmektedir.

Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan bu emekli kampanyasında eğer daha yüksek limitlerde kredi kullanmak istiyorsanız, gelir durumunuzun yüksek olması durumunda banka sizlere 100000 TL ye kadarda ihtiyaç kredisi ile borç kapatma kredisi vermektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvurularda kredi onayı alan vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi kullanabiliyor. Banka şubelerine gitmeden başvuru yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız, Garanti Bankası, mobil uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde işlem yapacak olan Garanti Bankası Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdıktan sonra sizlere diğer finansal kaynaklardan da destek vermektedir.