10 milyon emekli için duyuru yapıldı! Emeklilere bu ay içinde ödemeler yapılacak

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvuru gerçekleştirerek, ödeme alabileceğiniz, bankalar yayınlandı.

10 milyon emekli için duyuru yapıldı! Emeklilere bu ay içinde ödemeler yapılacak

Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar, hızlı bir şekilde ödeme verecek olan bankalar yayınlandı. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz, nakit kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlara başvuru şartlarına uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde veriliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, kredi başvurunuzu yapmak için banka şubesi üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

En yakın banka şubesi üzerinden de kredi işlemlerinizi yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri verilir ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda aşağıdaki bankalar üzerinden emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte nakit kredi alabilirsiniz.

BAŞVURU

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabı aracılığı ile birlikte 50000 TL'ye kadar kredi kullanmanız mümkün olmaktadır. 3 banka üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapılan bu kampanyalarda, kendi bankalarından emekli maaş alan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme vermektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yaparak, kredi kullanmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda, şubelere gitmeden internet sitesi ve internet şubesi üzerinden de 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, emekli kredisi için başvuru yapabilirsiniz.