10 bin TL ve üzerinde kart borcu olanlar dikkat! Garanti Bankası borçlarınızı kapatacak!

Garanti Bankası banka borcu olan ve kredi kartı borcu olan vatandaşların 10000 TL üzerinde borcu olması durumunda ödeme vereceğini açıkladı.

10 bin TL ve üzerinde kart borcu olanlar dikkat! Garanti Bankası borçlarınızı kapatacak!

Garanti Bankası banka borcu olan ve kredi kartı borcu olan vatandaşların 10000 TL üzerinde borcu olması durumunda ödeme vereceğini açıkladı. Garanti Bankası tarafından başlatılan yeni kampanyada uygun faiz oranları ile birlikte borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. 50000 TL ve 100000 TL olarak iki kredi paketi hazırlayan Garanti Bankası şubat ayı sonuna kadar başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 10000 TL üzerinde kredi ödemesi verecek.

24 ay vadeli ve 36 ay vadeli kredi politikalarına uygun olmanız durumunda ödeme tablosu oluşturarak kredi alabileceğiniz bu kampanyalarda sadece güncel olan kredi kartı borçlarınızı kapatabileceğiniz kampanyalarda bulunmaktadır.

Garanti Bankası borç kapatma kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden borç kapatma kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi olarak bu bankadan hemen işlem yapabiliyor. Garanti Bankası borç kapatma kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi gerçekleştiriliyor.

Garanti Bankası borç kapatma kredileri sadece banka şubeleri üzerinden kimliğinizle birlikte yapılacak bir kredi başvuru yöntemi olmaktadır. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan herkes başvurularını gerçekleştirecek. Garanti Bankası üzerinden diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirler. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvuru şartlarına uygun olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme alabilmektedir.