10-11-12 Şubat tarihine dikkat! TC kimlik son rakamı 1-2-3-4-5-6-8-0 olanlara ödeme olacak

10 ve 12 şubat tarihler arasında kimlik numaranız üzerinden aşağıdaki banka tarafından sizlere ödeme verilecek.

10-11-12 Şubat tarihine dikkat! TC kimlik son rakamı 1-2-3-4-5-6-8-0 olanlara ödeme olacak

10 ve 12 şubat tarihler arasında kimlik numaranız üzerinden aşağıdaki banka tarafından sizlere ödeme verilecek. Son zamanlarda, Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyalarında özellikle de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde ödemeler aldığını söyleyebiliriz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılan sorgulama sonrasında kredi notu 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Banka müşterisi olmanız durumunda kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde bankaya gitmeden dalabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız, işlemlerinizi hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların kimlik numaraları üzerinden yapılan sorgulamalarda 3 gün içerisinde verilecek olan tüm krediler düşük faizli olarak sizlere verilecektir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası, sizlere uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde kredi ödemesi imkanı sağlamaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz krediden farklı olabilirsiniz.

Bireysel tüketici kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonları üzerinden SMS atacak olan vatandaşlar, 44 11 numarasına mesaj atarak işlem yapabilirler. Bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi, aralarda boşluk bırakarak, gönderilen bu mesaj sonrasında 44 11 numarasından sizlere cevap gelir ve onaylanan tutar, hesabınıza yatırılmaktadır. Banka şubeleri üzerinden veya bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak da, işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bu bankanın, sizler için yapmış olduğu kampanya katılabilirsiniz.