10.000 TL ödeme: Başvuru yapan herkes, "Online İnternet Bankacılığı" ile nakit ödeme alacak!

Akbank tarafından başlatılan yeni kampanyada 10.000 TL ödeme verileceği haberi geldi.

10.000 TL ödeme: Başvuru yapan herkes, "Online İnternet Bankacılığı" ile nakit ödeme alacak!

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde yapılacak olan yeni kredi başvurusunda, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere düşük limitlerle krediler, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden verileceği açıklandı. Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerle 10000 tl kredi ödemesi veriliyor. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir, isterseniz de bankada internet bankacılığı uygulamasını kullanarak işlemlerinizi kolay bir şekilde yaparak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, aynı zamanda cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabiliyorlar.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaramızdan yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini istedikleri zaman, Akbank şubeleri üzerindendi kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi aracılığı ile birlikte yapabileceğini de söylemek isteriz.

Kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca internet bankacılığı üzerinden de kredi olabileceğini söyleyebiliriz. Bankada bir hesabınız varsa hemen internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra mobil uygulama üzerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Onaylanan krediyi de hemen kullanabilirsiniz. 10.000 TL kredi aldığınız zaman banka bu krediler de sizlere 36 ay vade işlem yapacaktır. Ayrıca diğer bankalardaki olan borçlarımızı da kapatarak bu banka üzerinden kredi kullanabilirsiniz.