1-10 bin tl arasında nakit alacaklar dikkat! Bankadan acele başvuru yapmanız gerekmekte, Çünkü onay veriyor

Nakit ihtiyacı olup, hızlı bir şekilde kredi kullanacak olan kişilere uygun faizlerle ödeme verecek olan banka açıklandı.

1-10 bin tl arasında nakit alacaklar dikkat! Bankadan acele başvuru yapmanız gerekmekte, Çünkü onay veriyor

Acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler için kampanya başlatan QNB Finansbank, yapmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 10000 TL ye kadar hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebilecek ve 36 ay vadeli kredi ödemesi hemen alabileceksiniz. Bankalar arası yaşanan rekabet ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara bankalar belirli politikalar dahilinde kredi ödemesini gerçekleştirmekte olup ihtiyaç kredisi ödemelerini hızlı bir şekilde aynı gün içinde hesabınıza yatırma olanağı sunuyor.

Nakit kredi kullanacak olan kişilerin tercih etmiş olduğu bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank, yapmış olduğu bu kredi kampanyasıyla birlikte sizin kimlik numaranız üzerinden sorgulama yaparak, ne kadar kredi onay alacağınızı göstermektedir. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, nakit ihtiyacınız olması durumunda, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak için 5 dakika içerisinde işleminizi SMS ile yapabilirsiniz.

SMS KREDİ

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar, banka politikalarına uygun olup, kredi puanı yüksek olması durumda kendi cep telefonları numaraları üzerinden, atacakları mesaj ile birlikte SMS kredi başvurusunda bulunabiliyorlar. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için TC kimlik numaranızı, Finansbank, resmi mesaj numarası olan 50 30 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan değerlendirmeyle birlikte ne kadar kredi onayı aldığınız hakkında bilgiler sizlerin, cep telefonuna kısa mesaj ile 5 dakika içerisinde gelmektedir. Banka internet sitesi, internet bankacılığı müşteri hizmetleri, Finansbank ATM'si ve banka şubeleri üzerinden de kredi başvurusu gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.