0.49 faizli nakit ödemesi verilecek, Duyuru yapıldı

0.49 faiz oranları ile birlikte yeni bir nakit ödemesi başlayacak ve bu kampanyadan yararlanacak olan vatandaşların listesi yayınlandı.

0.49 faizli nakit ödemesi verilecek, Duyuru yapıldı

0.49 faiz oranları ile birlikte yeni bir nakit ödemesi başlayacak ve bu kampanyadan yararlanacak olan vatandaşların listesi yayınlandı. Son zamanlarda yapılan kredi kampanyalarında özellikle de düşük faiz oranlarıyla kredi almak isteyen vatandaşlar, kamu bankalarını tercih ediyor. Kamu bankaları yapmış oldukları düşük faizli kampanyalar ile birlikte vatandaşları ihtiyacına yetişiyor ve ihtiyaç kredisi ödemelerini hesaplarına yatırıyoruz.

Kamu bankaları üzerinden yapılan yeni kampanyada ise 0.49 faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi verileceği açıklandı. Ay sonunda başlayacak olan bu kampanyada daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olan vatandaşların 10000 TL'ye kadar 24 ay vadeli 0.49 faiz oranlı ile birlikte, limitler açılacak.

Başvurular internet üzerinden yapılacak...

Kamu bankaları üzerindeki hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, internet üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve nakit kredi başvurunuzu buradan hızlı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Kamu bankalar hesabı üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden mobil uygulama şifresi ile birlikte giriş yaptıktan sonra isterlerse cep telefonları üzerinden isterlerse de internet şubesi üzerinden 10000 TL kullanabilecek.

En fazla 24 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi alabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız, banka müşterisi olan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ödemeleri, şubelere giderek de hızlı bir şekilde yapılabilecektir.

Emekli olan kişilerin bu kredi kampanyalarına katılarak, başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda emekli maaş hesaplarının kamu bankaları üzerinden olması istenecektir. Devlet destekli olarak verilecek nakit kampanyaları ay sonunda verilmeye başlanacağı tahmin ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler